Ta strona wykorzystuje pliki cookies ("ciasteczka"). Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.

Pożegnanie Księży odchodzących z naszej parafii ...

Opublikowano: niedziela, 30 czerwiec 2019

Decyzją ks. Prowincjała i Jego Rady
z dniem 30 czerwca 2019 r.
z naszej parafii odchodzą
ks. Zygmunt Żaczek SCJ
ks. Władysław Ostrowski SCJ

i ks. Jerzy Nocuń SCJ.

W niedzielę, 30 czerwca, w czasie Mszy św. o godz. 12.30 podziękowaliśmy księżom za posługę w naszej parafii i modliliśmy się w ich intencji.

Wraz z modlitwą parafianie składali życzenia i ofiarowali także kwiaty jako wyraz wdzięczności za pracę Księży w naszej parafii.

 

Zapraszamy do galerii

Czcigodni Kapłani,

W imieniu Rady Duszpasterskiej, grup duszpasterskich oraz wszystkich parafian pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność za Waszą posługę w Parafii Dobrego Pasterza. Dziękujemy za sprawowanie Eucharystii, słowa nauki, pocieszenia i nadziei. Dziękujemy za Wasz dar budowania duchowości Kościoła, za modlitwę, za wierną służbę w konfesjonale. Dziękujemy za Waszą ofiarność, gorliwość i gotowość służenia ludziom.

Stojąc przy człowieku w jego ziemskiej wędrówce wzbudzajcie zawsze nadzieję, podnoście to, co słabe, prostujcie to, co powikłane. Niech Wasza szlachetna posługa siania ziarna Bożej prawdy i prowadzenia ludzi do spotkania z naszym Panem Jezusem Chrystusem w sakramentach świętych przynosi radość i owoce. Niech przyczynia się do budowania jedności Kościoła.

Drodzy Kapłani,

Życzymy Wam obfitych łask Bożych. Modlimy się dzisiaj, by dobry Bóg błogosławił Wam i pozwalał dalej służyć budowaniu Królestwa Bożego na ziemi. Niech Jezus Chrystus – Dobry Pasterz obdarza Was zdrowiem, siłą, wytrwałością, a także ludzką życzliwością. Niech święty Józef będzie Waszym przewodnikiem w odważnym podążaniu za Chrystusem, a Matka Boża niech wstawia się za Wami wypraszając potrzebne łaski.

Szczęść Boże