Ta strona wykorzystuje pliki cookies ("ciasteczka"). Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.

Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Zwykłą

Opublikowano: niedziela, 24 luty 2019
1.   W piątek rozpoczynamy miesiąc marzec. Jest on poświęcony czci św. Józefa, opiekuna Jezusa, Oblubieńca Bogarodzicy i Patrona Kościoła Powszechnego i opiekuna Rodzin. Będziemy wypraszali potrzebne łaski dla Kościoła Świętego i naszych rodzin odmawiając litanię do św. Józefa po Mszy św. o godz. 7.00 i w czasie wieczornej adoracji.
     
2.   W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca marca:
   
  • w I piątek Msze św. o godz. 7.00; 9.00; 16.30 z udziałem dzieci i 18.00. Dzieci ze spowiedzi św. korzystają od godz. 16.00. Starsi w ciągu tygodnia i pół godz. przed każdą Mszą św., a także w czasie Mszy św. Odwiedziny chorych od godz. 10.00.
  • w I sobotę o godz. 8.30 godzinki o Niepokalanym Poczęciu Matki Bożej o  9.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi po Mszy nabożeństwo I sobotnie.
     
3.   Legion Maryi przy naszej parafii organizuje 3 - dniowy wyjazd turystyczno -  pielgrzymkowy do Lwowa w dniach 24 -26 maja br. Szczegółowe informacje w gablocie i u Ks. Zygmunta.
     
4.   W najbliższy czwartek 28.02 o godz. 18.45 zapraszamy na Krąg Biblijny.
     
5.   Zachęcamy do czytania Pisma Świętego i prasy katolickiej.  W „Gościu Niedzielnym” możemy przeczytać między innymi o nadzwyczajnych szafarzach Komunii Świętej, czyli kim są mężczyźni z obrączkami, których widzimy w prezbiterium?, „Niedzieli” natomiast znajdziemy artykuł „Obudzić Polskę Prymasa Wyszyńskiego”, Pasterskie dziedzictwo prymasa tysiąclecia.
     
6.   W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na Seminarium Misyjne Księży Sercanów w Stadnikach. Bardzo proszę o ofiary na sprzątanie kościoła i na kwiaty.
     
7.   Z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszły: Irena Wach i Helena Piotrowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…